CRKD představuje NEO S Wireless sběratelský ovladač, nyní možné předobjednat.

CRKD oficiálně oznámil NEO S Wireless Collectible Controller, který umožňuje hráčům vyjádřit svou osobnost devíti ohromujícími designy. Ovladač je kompatibilní s Nintendo Switch, PC, Smart TV a mobilními zařízeními a tři…

CRKD představuje NEO S Wireless sběratelský ovladač, nyní možné předobjednat.

CRKD oficiálně oznámil NEO S Wireless Collectible Controller, který umožňuje hráčům vyjádřit svou osobnost devíti ohromujícími designy. Ovladač je kompatibilní s Nintendo Switch, PC, Smart TV a mobilními zařízeními a tři z těchto devíti designů vytvořil umělec s přezdívkou POPeART.

NEO S si klade za cíl kombinovat nejlepší prvky retro a moderní doby s estetikou sběratelských předmětů série. Ovladač je vybaven Hall Effect thumbsticks, které brání driftu joysticku. Můžete také využít přemapovatelných tlačítek na zadní straně ovladače, abyste si přizpůsobili svůj herní zážitek, a to vše zatímco si můžete personalizovat vzhled a pocit ovladače pomocí systému rychlé výměny Stick Tops.

NEO S Wireless Collectible Controller je skutečně inovativním produktem, který nabízí hráčům nejen kvalitní herní zážitek, ale také možnost vyjádřit svou individualitu prostřednictvím jedinečného designu. S kompatibilitou s různými zařízeními je ideální volbou pro ty, kteří chtějí hrát na různých platformách.

FAQ:

1. Jaké zařízení jsou kompatibilní s NEO S Wireless Collectible Controller?
– Ovladač je kompatibilní s Nintendo Switch, PC, Smart TV a mobilními zařízeními.

2. Kolik designů ovladače je k dispozici?
– Ovladač má celkem devět designů, z nichž tři navrhl umělec POPeART.

3. Jak mohu personalizovat vzhled ovladače?
– NEO S Wireless Collectible Controller nabízí systém rychlé výměny Stick Tops, který vám umožní personalizovat vzhled a pocit ovladače.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/neo-s-wireless-collectible-controller/announcement/