Crunchyroll Game Vault rozšiřuje exkluzivní mobilní hry o Ponpu a Yuppie Psycho.

Streamingová platforma Crunchyroll přidala do svého herního skladu Crunchyroll Game Vault další dvě hity, díky kterým si předplatitelé služeb Crunchyroll Mega a Ultimate Fan mohou zahrát tyto mobilní tituly za cenu…

Crunchyroll Game Vault rozšiřuje exkluzivní mobilní hry o Ponpu a Yuppie Psycho.

Streamingová platforma Crunchyroll přidala do svého herního skladu Crunchyroll Game Vault další dvě hity, díky kterým si předplatitelé služeb Crunchyroll Mega a Ultimate Fan mohou zahrát tyto mobilní tituly za cenu členství. K již rozšířené knihovně prémiových mobilních her se připojily 2D akční puzzle Ponpu a survival horor Yuppie Psycho, které jsou nyní dostupné k hraní vedle titulů River City Girls, Behind the Frame, Wolfstride, inbento a dalších.

V nejnovější aktualizaci Crunchyroll Game Vault můžete očekávat další vybrané tituly nabízející prémiové a exkluzivní mobilní zážitky s nadcházejícím Developer Portal. Zde vývojáři mohou předložit své pracoviště ve vývoji spolu s existujícími hrami ve svém portfoliu, aby rozšířili přehled her ve skladišti přímo.  

FAQ:

1. Jaké jsou výhody předplatného Crunchyroll Mega a Ultimate Fan?

– Předplatitelé těchto služeb mají možnost hrát vybrané mobilní tituly bez dalších poplatků.
– Získávají přístup ke knihovně premium her v Crunchyroll Game Vault.
– Můžou si užít prémiové a exkluzivní mobilní zážitky díky Developer Portal.

2. Jaký je seznam her v Crunchyroll Game Vault?

– Kromě nových přírůstků Ponpu a Yuppie Psycho zde najdete také tituly River City Girls, Behind the Frame, Wolfstride, inbento a další.

3. Co přináší aktualizace Crunchyroll Game Vault?

– Nová aktualizace umožňuje přidání dalších kurátorských titulů s nabídkou prémiových a exkluzivních mobilních zážitků.
– Vývojáři mohou prostřednictvím Developer Portalu předkládat své práce ve vývoji a existující hry a rozšiřovat tak seznam her ve skladišti.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/crunchyroll/ponpu-and-yuppie-psycho/