Cyber Fighters: Offline kyberpunková fantasy akční hra s nekonečnými bitvami

Zažijte offline fantasy akční bojovou hru Cyber Fighters v kyberpunkovém světě. Vyberte si svého kybernetického bojovníka a bojujte o přežití ve městě Detroit.

Nový zážitek pro hráče, jak si užít klasickou fantasy akční bojovou hru. Budete se divit, že Cyber Fighters je offline kyberpunková hra, která nepotřebuje internet, aby se mohla ponořit do fantasy světa a bojovat v epické bitvě stínů. Bojujte svým vlastním způsobem, protože si můžete vybrat z 5 jedinečných kybernetických bojovníků s rozmanitými dovednostmi a bojovým stylem. Můžete si vybrat Cyber Officer Swordsman, The Punisher of God Thunder, The Queen Bee Archer Assassins, Cyborg Senseless Killer a The Deathly Shadow Panther.

Jste připraveni vrhnout se do kyberpunkového světa s nekonečnými bitvami a nesčetnými rychlými akcemi? Pak vítejte ve městě Detroit, kde to všechno začíná!

V roce 2077 skončila 3. světová válka, mapa světa byla překreslena. Severní Amerika byla rozdělena do 5 oblastí protínajících se ve městě Detroit. Po sérii neúspěšných dohod mezi státy upadlo město do anarchie. Zbytek světa zapomněl na více než 750 000 civilistů. Postupem času se v zapomenutém městě zformovaly kriminální síly. Vzbouřili se a bojovali mezi sebou, aby soutěžili o svůj vliv na město.

Všechno v Detroitu nyní funguje jako zesilovač. Pokud nemůžete být jeho součástí, pak se brzy stanete jeho kořistí. Budete dostatečně silní, abyste to změnili, kybernetičtí bojovníci?

Pro fanoušky klasických akčních RPG a Stickman Fighting Games z celého světa nebudete určitě zklamáni, jakmile se připojíte k této hře – masivnímu kyberpunkovému světu plnému válek gangů, kybernetických zbraní, hack n slash soubojů, bitev o přežití a mnoha dalších. Začněme dobrodružství hned teď, bojovníci! Je čas, abyste se stali největšími legendami kybernetických stíhaček!

Jaké jsou klíčové vlastnosti hry Cyber Fighters?

Hra Cyber Fighters nabízí offline hraní, což znamená, že si ji můžete užít kdykoli a kdekoli bez nutnosti připojení k internetu. Hráči mají na výběr z 5 různých kybernetických bojovníků, každý s unikátními dovednostmi a bojovým stylem. Hra se odehrává v kyberpunkovém světě plném akce, válek gangů, hack-and-slash soubojů a dalších dobrodružství.

Jaké jsou herní módy v Cyber Fighters?

Hra nabízí různé herní módy, včetně příběhové kampaně, arény pro souboje s ostatními hráči a různých výzev a mise. Hráči se mohou zapojit do nekonečných bitví a bojů o přežití.

e hra vhodná pro všechny věkové skupiny?

Hra je určena především pro hráče, kteří mají rádi akční hry a kyberpunkové prostředí. Obsahuje bojové scény a násilí, takže není vhodná pro malé děti.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Zažijte offline fantasy akční bojovou hru Cyber Fighters v kyberpunkovém světě. Vyberte si svého kybernetického bojovníka a bojujte o přežití ve městě Detroit.