Další produktové video LG Q6

K dispozici máme další produktové video k „mini“ verzi LG G6. Avšak LG se rozhodlo, že vytvoří novou sérií a ta se bude jmenovat LG Q6. Telefon bude mít 5.5 palcový FullVision displej, bude tedy menší jak u LG G6, avšak oba modely budou mít poměr stran 18:9. LG Q6 bude mít tři varianty. LG se […]

LG Q6

K dispozici máme další produktové video k „mini“ verzi LG G6. Avšak LG se rozhodlo, že vytvoří novou sérií a ta se bude jmenovat LG Q6. Telefon bude mít 5.5 palcový FullVision displej, bude tedy menší jak u LG G6, avšak oba modely budou mít poměr stran 18:9. LG Q6 bude mít tři varianty.

LG se rozhodlo vytvořit novou sérií „Q“, kde také nabídne tři varianty. První je LG G6+ se 4 GB RAM a 64 GB interní paměti. Dále je tady klasický telefon LG Q6, který nabídne 3GB RAM a 32 GB interní úložiště. Jedná se tak o střední cestu.

Poslední varianta je LG Q6a se 2GB RAM a 16GB interním úložištěm. LG G6 je poháněn čipem Snapdragon 821, tak Q6 má Snapdragon 435. Právě včera LG zveřejnilo nové produktové video na Q6 a ukázalo tak, co všechno nový telefon nabídne. Jedná se tedy o rozpoznávání za pomocí obličeje. Nahradí tak snímač otisků prstů. Telefon se odemkne za pomocí vašeho obličeje. Taktéž výhodu přináší v lehkém ovládání za pomoci jednoho prstu.