Vypnout reklamy

Nový telefon Samsung Galaxy Note 10 Lite a S10 Lite s rendery k dispozici. Máme k dispozici rendery, které ukazují telefony v pravém světle.

14.12.2019

Další rendery telefonu Galaxy Note 10 Lite a S10 Lite

Již se pomalu tento telefon odhaluje. K dispozici již máme lepší rendery. Původně byly moc tmavé, ale díky Android Headlines máme mnohem lepší pohled.

Nejnovější rendery ukazují telefony Note 10 Lite a S10 Lite z přední části. Vypadají podobně a to právě kvůli stejnému umístění selfie kamery v přední části displeje. Nicméně Note 10 Lite bude mít poněkud menší rámeček.

Samsung Galaxy Note10 Lite
Samsung Galaxy Note10 Lite

Taktéž můžeme vidět, že telefony mají na hlavní obrazovce datum 22. března, což vypadá na oficiální datum vydání.

Telefon Galaxy Note 10 Lite byl k vidění v Jižní Koreji, kde navštívil certifikační autoritu. Potvrzeno máme tedy, že telefon obdrží 4500mAh baterií, což je o 200mAh více, než je u Note 10+.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)