Další šance na příchod Honor Magic Flip

Článek:
Odhadem uplynulo tři roky, kdy Honor zmínil model Magic Flip. V polovině roku 2021 si společnost Honor zaregistrovala obchodní názvy „Honor Magic Fold“ a „Honor Magic Flip“ v Číně. Od té…

Další šance na příchod Honor Magic Flip

Článek:
Odhadem uplynulo tři roky, kdy Honor zmínil model Magic Flip. V polovině roku 2021 si společnost Honor zaregistrovala obchodní názvy „Honor Magic Fold“ a „Honor Magic Flip“ v Číně. Od té doby se však o klapkovém modelu Magic Flip nic podstatného nedozvídáme…

Honor se dlouho těšil na uvedení svého inovativního klapkového telefonu Magic Flip. Spekulace a očekávání se v posledních letech stupňovaly, ale nikdy nebylo mnoho konkrétních informací. V polovině roku 2021 se však Honor rozhodl ochránit své obchodní značky a zaregistrovat názvy „Honor Magic Fold“ a „Honor Magic Flip“ v Číně. Tímto krokem projevil svůj zájem využít tyto jména pro budoucí modely.

Ovšem od tohoto okamžiku se o klapkovém modelu Magic Flip nedozvídáme žádné novinky. Neexistují žádné oznámení o uvedení na trh, žádné úniky informací a ani žádné oficiální potvrzení od společnosti Honor. Je možné, že Honor pracuje na vývoji tohoto revolučního zařízení, ale přesné podrobnosti zůstávají utajeny.

Klapkové telefony získávají na popularitě, a proto je pochopitelné, proč by Honor chtěl expandovat do tohoto segmentu. Společnost Huawei, která původně vlastnila značku Honor, již představila klapkový model Mate X, který byl přijat s nadšením fanoušků. Klapka se stala módním trendem a trh je zvědavý na další inovativní řešení.

FAQ:
1. Kdy byl naposledy zmíněn model Honor Magic Flip?
Poslední zmínka o modelu Honor Magic Flip pochází z přibližně před třemi lety.

2. Jaké názvy si Honor nedávno registroval?
V polovině roku 2021 si společnost Honor zaregistrovala názvy „Honor Magic Fold“ a „Honor Magic Flip“.

3. Existují nějaké novinky o klapkovém modelu Magic Flip?
Od registrace obchodních názvů v roce 2021 se nedozvídáme žádné novinky o klapkovém modelu Magic Flip. Společnost Honor zatím nezveřejnila žádná oficiální oznámení o uvedení na trh.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/another-chance-for-the-honor-magic-flip-to-appear_id155258