Další telefon od LG nebude LG G7?

LG přemýšlí o novém jméně pro její vlajkový telefon. Nová zpráva navrhuje, že je potřeba přepsat „G“ sérií, aby mohla konkurovat firmám jako Apple a Samsung. To znamená, že LG chce vylepšit povědomí o své značce, jenže musí to udělat pouze tak, že vybuduje novou sérií. Udělat si novou značku není v mobilním průmyslu žádná […]

LG G7

LG přemýšlí o novém jméně pro její vlajkový telefon. Nová zpráva navrhuje, že je potřeba přepsat „G“ sérií, aby mohla konkurovat firmám jako Apple a Samsung. To znamená, že LG chce vylepšit povědomí o své značce, jenže musí to udělat pouze tak, že vybuduje novou sérií.

Udělat si novou značku není v mobilním průmyslu žádná novinka. Nicméně není vše ještě rozhodnuto a může zůstat LG G7. Jsou zde však náznaky, že k tomuto přejmenování dojde.

LG plánuje novou strategií značky pro G sérií a to v první polovině tohoto roku.

2012 je rok, kdy G série započala

G série přišla na trh v roce 2012, když byl oznámen telefon Optimus G v Září. Následně se firma rozhodla odstranit „Optimus“ a ponechala pouze „G“.

LG představí nový vlajkový telefon ke konci únoru na MWC 2018, a tak si pravděpodobně budeme počkat na tento den, abychom se dozvěděli, jestli k přejmenování telefonu opravdu dojde.