Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Xiaomi pracuje na dalším telefonu s transparentními zády. Mi Note 4? Nemyslíme si.

Na Čínském telekomunikačním úřadě dorazily fotografie, které připomínají Mi 8 Explorer Edition, nicméně o tento telefon se nejedná. Jsou zde domněnky ohledně speciální edice Mi Note 4, ale podle nás se o Mi Note 4 jednat nebude. Xiaomi Mi 8 Explorer Edition je více méně známo právě kvůli průhledné zádi telefonu, kde lze vidět “jádro” […]

31.7.2018

Xiaomi pracuje na dalším telefonu s transparentními zády. Mi Note 4? Nemyslíme si.

Na Čínském telekomunikačním úřadě dorazily fotografie, které připomínají Mi 8 Explorer Edition, nicméně o tento telefon se nejedná. Jsou zde domněnky ohledně speciální edice Mi Note 4, ale podle nás se o Mi Note 4 jednat nebude.

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition je více méně známo právě kvůli průhledné zádi telefonu, kde lze vidět “jádro” telefonu. Jedná se o unikátní design.

Na první pohled je identický s Mi 8 Explorer Edition s 2Ghz procesorem a stejnou zadní části. K dispozici je duální fotoaparát s 12 MPx senzorem a pro selfie kameru je tady 20MPx. Baterie má kapacitu 2900 mAh oproti Mi 8 Explorer s 3000mAh. Dále nechybí snímač otisků v displeji.

Rozdíl je hlavně ve velikosti baterie, což Mi Note neodpovídá

Displej telefonu je stejný 6.21 palců s Full HD+ OLED displejem stejně jako Mi 8 Explorer Edition. Na rozdíl od Mi 8 Explorer Edition tady máme 4GB až 8GB RAM.

Podle nás to bude nějaká vylepšená verze  Mi 8 Explorer Edition. Důvodem je i malá baterie, zatímco Mi Note telefony měly vždy 3500mAh baterií a více.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.