Vypnout reklamy

Další zábavné android hry tohoto týdne

Vydáno dne: 14.1.2019

Pokud jste neměli moc času si nejnovější hry zahrát, tak jsme vám je shrnuli do jedné zprávy. K dispozici i po novém roce bylo spoustu zajímavých novinek, které stojí za to, si je zahrát. Hit the Light Stáhnout hru z Google obchodu Jedná se o nejnovější díl hry Happymagenta, kde za touto hrou stojí vývojáři […]

Pokud jste neměli moc času si nejnovější hry zahrát, tak jsme vám je shrnuli do jedné zprávy. K dispozici i po novém roce bylo spoustu zajímavých novinek, které stojí za to, si je zahrát.

Hit the Light

Jedná se o nejnovější díl hry Happymagenta, kde za touto hrou stojí vývojáři z Tomb of the Mask. V této hře však nebudete ničit cihly, ale neonové světla, která dokážou blokovat vaší cestu skrz.

Heroes and Merchants

Jedná se o celkem zajímavou MMORPG hru, ve které se spíše zaměřili na vyrábění jednotlivých pomůcek. Najměte si několik hrdinů a pošlete je přímo do soubojů. Získávejte různé suroviny a vyrábějte. Následně vše prodejte.

Galaga Revenge

Jedná se o zajímavou střílečku, která se odehrává v pekle. Určitě si ji oblíbíte. Je potřeba být velmi rychlý a reagovat na veškeré situace, které se tady objevují. Oslavte již 35 výroční.

Dream Hospital

Jedná se v základě o hru zdarma, která je na základech známe hry Theme Hospital. Vybudujte si svou nemocnici a staňte se jejím šéfem. Nakupte také nové věci a dělejte vše pro spokojenost pacientů.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš