Datum uvedení Motorola Moto G04s v Indii odhaleno

**Motorola** nedávno představila **Edge 50 Fusion** v Indii a příští týden uvede na trh **Moto G04s** v této zemi. Tuto informaci přinesl indický gigant elektronického obchodu **Flipkart**, který na své webové…

Datum uvedení Motorola Moto G04s v Indii odhaleno

**Motorola** nedávno představila **Edge 50 Fusion** v Indii a příští týden uvede na trh **Moto G04s** v této zemi. Tuto informaci přinesl indický gigant elektronického obchodu **Flipkart**, který na své webové stránce vytvořil promo stránku, aby naznačil uvedení **Moto G04s** v Indii dne **30. května**.

Motorola Moto G04s je poháněna čipovou sadou **Unisoc T606 SoC**, běží na **Androidu 14** a má 4GB RAM a 64GB úložiště. Zatím není jasné, zda budou k dispozici i jiné paměťové varianty.

Moto G04s je postavena kolem **6,6″ 90Hz HD+ LCD** chráněného sklem **Gorilla Glass 3**. Má středový průstřel pro selfie kameru…

Pokud hledáte nový smartphone s dostatečným výkonem a moderními funkcemi za rozumnou cenu, Moto G04s by mohla být tou správnou volbou. Její kombinace hardware a softwaru slibuje plynulý a efektivní zážitek z používání, což je ideální pro každodenní úkoly i zábavu.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/motorola_moto_g04s_india_launch_date-news-63001.php