DC: Dark Legion – Beta testy se rozšiřují do vybraných regionů

DC: Dark Legion, dlouho očekávaná strategická hra zasazená do světa DC, spustila fázi beta testování. V současné době je beta verze dostupná pouze pro platformu Android a zatím není jasné, zda…

DC: Dark Legion - Beta testy se rozšiřují do vybraných regionů

DC: Dark Legion, dlouho očekávaná strategická hra zasazená do světa DC, spustila fázi beta testování. V současné době je beta verze dostupná pouze pro platformu Android a zatím není jasné, zda se postup během bety přenese na oficiální spuštění. Pokračujte ve čtení, abyste zjistili, zda je vaše oblast kvalifikována pro beta test!

Do hry je nyní možné se dostat ve Velké Británii, Austrálii, Kanadě a Německu. Pokud žijete v těchto zemích, můžete si vyzkoušet globální multiplayerovou bitvu s vašimi oblíbenými superhrdiny a supervillainy ze světa DC.

Získání betaverze je jednoduché. Stačí jít do Google Play Store a stáhnout si hru. Pokud to nefunguje, můžete si vytvořit účet v Google Play s regionem nastaveným na jednu z vybraných zemí, použít VPN připojení, vytvořit nový účet na obchodě a získat tak hru. Jakmile je hra nainstalována, můžete vypnout VPN a hrát.

Pokud se nacházíte mimo uvedené regiony a přesto byste se rádi zapojili do akce, nemusíte se obávat! Můžete si stáhnout globální APK soubor a připojit se do dobrodružství ve hře DC: Dark Legion. Pokud chcete získat více informací o beta testu, navštivte oficiální webovou stránku Dark Legion. A proč se nepodívat na ukázku hry v následujícím videu?

DC: Dark Legion je společným projektem FunPlus, Warner Bros. Interactive Entertainment a DC. Hra byla představena v červenci 2023 a vezme vás do alternativního světa DC inspirovaného dílem Dark Nights: Metal. Tento svět je napaden The Batman Who Laughs a jeho skupinou Dark Knights.

Budete hrát za agenty z 31. století s úkolem vést největší hrdiny světa k poražení zločinců. Takže si vezměte super síly a výzbroj a porazte ty zlé zločince! Před odchodem se také podívejte na další novinky: Seven Knights 2 přináší novou postavu Elenia a novou sezónu v nejnovějším aktualizačním balíčku.

FAQ:
1. Kde je možné stáhnout beta verzi hry DC: Dark Legion?
Odpověď: Hru je možné stáhnout z Google Play Store.

2. Které země jsou zahrnuty v beta testování?
Odpověď: Beta testování je dostupné ve Velké Británii, Austrálii, Kanadě a Německu.

3. Je možné získat betaverzi hry i mimo uvedené regiony?
Odpověď: Ano, je možné si stáhnout globální APK soubor a připojit se ke hře DC: Dark Legion.

Zdroj: Droid Gamers

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/dc-dark-legion/