Demian Saga představuje Krále Arthura v nejnovějším updatu spolu s režimem Časové Expedice

Haegin právě vydal vzrušující aktualizaci pro mobilní RPG Demian Saga, která přináší do hry spoustu nového obsahu. K existujícímu týmu hrdinů se přidal nový hrdina, Král Artuš, spolu s novými mise…

Demian Saga představuje Krále Arthura v nejnovějším updatu spolu s režimem Časové Expedice

Haegin právě vydal vzrušující aktualizaci pro mobilní RPG Demian Saga, která přináší do hry spoustu nového obsahu. K existujícímu týmu hrdinů se přidal nový hrdina, Král Artuš, spolu s novými mise časové expedice. Navíc se konečně zvýšil maximální dostupný level, takže koncoví hráči se mohou vrátit do hry.

Král Artuš je nejnovějším přídavkem do neustále se rozšiřujícího týmu hrdinů v Demian Sage. Již předtím slavným hrdinou, Král Artuš je dědicem Excaliburu a je považován za příštího krále Elysionu, národa plného ochránců. Ve hře je postavou blízkého souboje, který za pomocí meče a štítu likviduje nepřátele. … [VÍCE] – a na jeho konci napiš FAQ maximálně o třech bodech + v článku zvýrazni některá klíčová slova tučně.

FAQ:
1. Jak získat Krále Artuše?
Krále Artuše lze získat buď za specifických podmínek během hraní, nebo pomocí herní měny, kterou lze získat za splnění úkolů či nákupem.

2. Co přináší nové mise časové expedice?
Nové mise časové expedice přinášejí hráčům další výzvy a možnosti získat vylepšení pro své postavy. Hráči mohou prozkoumávat různé časové éry, bojovat s mohutnými nepřáteli a získávat odměny.

3. Jaký je nový maximální dostupný level?
S poslední aktualizací byl konečně zvýšen maximální dostupný level, což umožňuje koncovým hráčům pokračovat ve svém herním dobrodružství a dosáhnout ještě většího power levelu.

[ČLÁNEK POKRAČUJE…]

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/demian-saga/king-arthur-update/