Vypnout reklamy

„Demontáž Huawei Pura 70 Pro odhaluje ještě více dílů vyrobených v Číně“

Huawei nedávno uvedl na trh v Číně novou sérii Pura 70, která otevírá další kapitolu v jeho vývoji po sankcích USA. Nový rozbor od agentury Reuters ve spolupráci s iFixit a…

"Demontáž Huawei Pura 70 Pro odhaluje ještě více dílů vyrobených v Číně"

Huawei nedávno uvedl na trh v Číně novou sérii Pura 70, která otevírá další kapitolu v jeho vývoji po sankcích USA. Nový rozbor od agentury Reuters ve spolupráci s iFixit a TechSearch International přinesl podrobný pohled na vnitřnosti telefonu Huawei Pura 70 Pro.

Podle zprávy nové telefony obsahují více komponentů od místních dodavatelů než jakékoliv předchozí modely společnosti. Avšak série Pura 70 stále zaostává za současnými vlajkovými modely, zejména co se týče výkonu chipsetu.

Chipset Kirin 9010 v telefonu poskytuje plynulý chod a dostatečný výkon pro běžné použití. Avšak ve srovnání s konkurenčními modely, jako jsou například Snapdragon čipy od Qualcomm, zaostává v některých ohledech.

Všechna zařízení série Pura 70 mají moderní design, displeje s vysokým rozlišením a kvalitní konstrukci, což je typické pro zařízení od Huawei. Důležité je také zmínit, že tyto telefony běží na nejnovější verzi operačního systému Android s nadstavbou EMUI od Huawei.

FAQ:
1. Jaká je dostupnost Huawei Pura 70 série mimo Čínu?
Telefony Huawei Pura 70 série zatím nebyly oficiálně uvedeny na trh mimo Čínu, ale očekává se, že se brzy dostanou i do dalších trhů.

2. Jaký je rozdíl mezi Huawei Pura 70 a konkurenčními modely jiných značek?
Huawei Pura 70 nabízí pokročilé technologie a moderní design, ale ve srovnání s některými konkurenčními modely může zaostávat v některých technických specifikacích.

3. Jaká je cena telefonů Huawei Pura 70 série?
Ceny telefonů Huawei Pura 70 se liší podle konkrétního modelu a trhu, na kterém jsou prodávány. Avšak obecně platí, že se jedná o cenově dostupné vlajkové modely s atraktivním poměrem cena/výkon.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/huawei_pura_70_pro_teardown_reveals_even_more_chinamade_parts-news-62789.php