Destiny Mobile je ve vývoji

Destiny Mobile je ve vývoji. Ač se nebude jedna o přímý port, ale o hru od úplného základu, tak jsme zvědaví. Jde o spolupráci firem NetEase a Bungie.

Halo a Destiny vývojář Bungie informoval, že pracuje na mobilní verzi. Po několika letech, kdy fanoušci free-to-play FPSRPG Destiny 2 se dohadovali, jestli bude mobilní verze této hry, tak je možné, že opravdu dorazí.

Podle informací serveru The Game Post, NetEase a Bungie pracují na nové exkluzivní hře. Ač titul nebude cross-play port Destiny 2, jaký bychom si přáli, tak to vypadá, že se bude jednat o podobnou hru vytvořenou úplně od začátku.

Firma NetEase hledá vývojáře v oblasti grafiky, kteří budou pracovat na novém projektu. NetEase a Bungie pracují společně na dosud neoznámené FPS hře píše se na Linkedin.

NetEase a Bungie spolupracují spolu již několik let, kdy Bungie pracuje na mobilní kompatibilitě s vlastním Tiger Enginem. Je však potřeba říct, že se nedočkáme přímého portu Destiny 2. Avšak finální projekt, který dorazí, tak má být na podobnou formu.

Mobilní akční střílečky se poslední dobou rozjely a jde zájmena o free-to-play. Populární je Fortnite, Call of Duty Mobile a Apex Legends. Podle všeho se blíží i nový Battlefield.