Vypnout reklamy

Krom toho, že se nám telefon ukázal již z několika pohledů, tak tady máme první video. Nicméně ne jenom jedno, ale rovnou dvě. V prvním videu uvidíme Pocophone F1 jak ho rozbalují z krabice a druhé video je z testu AnTuTu. Popravdě je potřeba říct, že první video je z těchto dvou více zajímavé. Uvidíte tak, jak bude vypadat krabice mobilního telefonu a i […]

8.8.2018

Detailní video telefonu Xiaomi Pocophone F1

Krom toho, že se nám telefon ukázal již z několika pohledů, tak tady máme první video. Nicméně ne jenom jedno, ale rovnou dvě. V prvním videu uvidíme Pocophone F1 jak ho rozbalují z krabice a druhé video je z testu AnTuTu.

Popravdě je potřeba říct, že první video je z těchto dvou více zajímavé. Uvidíte tak, jak bude vypadat krabice mobilního telefonu a i specifikace. Telefon nabídne 4000mAh baterií, čip Snapdragon 845 s chlazením za pomocí tekutiny, 20MPx selfie kameru. Odemykání za pomocí tváře.

Předešlé video, které bylo staženo.

https://www.youtube.com/watch?v=66etXqohVHk

Není zde potvrzena velikosti displeje 6.18 palců s FullHD+. Video telefonu bylo již odstraněno. Avšak víme, jak bude vypadat.

via GIPHY

Druhé video je právě z testu na AnTuTu

Co se týče ceny mobilního telefonu, tak podle všeho má začít na částce 420€.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.