Vypnout reklamy

Detaily unikly o Xiaomi 14T a Xiaomi 14T Pro

Přichází podzim a s ním i nové modely od Xiaomi. Každý podzim totiž tato čínská společnost představuje nové „T“ modely – zařízení s vysokými parametry, která sice nejsou úplně špičková, ale…

Detaily unikly o Xiaomi 14T a Xiaomi 14T Pro

Přichází podzim a s ním i nové modely od Xiaomi. Každý podzim totiž tato čínská společnost představuje nové „T“ modely – zařízení s vysokými parametry, která sice nejsou úplně špičková, ale přesto se jim velmi blíží. Loni jsme měli 13T a 13T Pro, takže letos by měly následovat 14T a 14T Pro.

Dnes se objevila nová uniklá informace, která nám dává několik detailů o těchto dvou nadcházejících zařízeních. Začněme s modelem Pro. Ten pravděpodobně bude založen na nadcházejícím modelu Redmi K70 Ultra pro čínský trh. Nicméně nebude to jen přímé přejmenování, protože **14T Pro** bude mít některé **vylepšení** oproti modelu, na kterém bude založen…

**FAQ:**

1. **Kdy budou nové modely Xiaomi 14T a 14T Pro oficiálně představeny?**
Podle dostupných informací by měly být nové modely představeny brzy, pravděpodobně ještě v průběhu tohoto podzimu.

2. **Jaké novinky můžeme očekávat u modelu 14T Pro oproti předchozí generaci?**
Zatím není známo mnoho detailů, ale je možné, že nový model přinese vylepšený procesor, lepší fotoaparát nebo jiné technologické inovace.

3. **Bude nový model dostupný i v České republice a za jakou cenu?**
Jelikož se jedná o populární značku, je pravděpodobné, že nové modely budou dostupné i u nás. Ohledně ceny a dostupnosti však zatím nejsou k dispozici žádné konkrétní informace.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/xiaomi_14t_and_xiaomi_14t_pro_details_leak-news-62452.php