Deus Ex GO dorazí na android tento týden

Adam Jensen je stvořitel Deus Ex: Human Revolution. Krom toho určitě znáte populární herní tituly Hitman Go a Lara Croft GO, které už jsou na mobilních telefonech v kompletní 3D grafickém zpracováním a úžasnými animacemi. Deus Ex Go bude logická android hra, ve které se musíte vždy infiltrovat do nějaké budovy nebo kamkoliv, kde nebudete […]

Deus Ex GO, android hra, hra na mobil

Adam Jensen je stvořitel Deus Ex: Human Revolution. Krom toho určitě znáte populární herní tituly Hitman Go a Lara Croft GO, které už jsou na mobilních telefonech v kompletní 3D grafickém zpracováním a úžasnými animacemi.

Deus Ex Go bude logická android hra, ve které se musíte vždy infiltrovat do nějaké budovy nebo kamkoliv, kde nebudete mít jednoduchý přístup. Jedná es o hru, která disponuje prvky jako je hackování, boje a tiché plížení se přes nebezpečné nepřátele.

Poté, co bude hra 18. Srpna vydaná, tak vývojáři taktéž slíbili, že vytvoří program, ve kterém budete tvořit své vlastní logické úrovně a následně je budete moct sdílet se svými kamarády.

Cena této hry ještě není známá, ale předpokládá se, že bude stát $4,99, což je nějakých 110,- Kč. 

zdroj: androidauthority.com