Deus Ex GO přijde na android telefony a tablety již toto léto

Herní konference E3 v Los Angeles začne již příští týden, ale některé firmy se prostě nemohou dočkat, aby ukázali co přijde. Vývojářské studio Square Enix poukazuje na jejich novou hru Deus Ex Go! Co se ve článku dozvíte? Trailer na hru Deus Ex GO Kdy bude hra Deus Ex Go dostupná O čem android hra […]

Deus Ex Go

Herní konference E3 v Los Angeles začne již příští týden, ale některé firmy se prostě nemohou dočkat, aby ukázali co přijde. Vývojářské studio Square Enix poukazuje na jejich novou hru Deus Ex Go!

Co se ve článku dozvíte?

  • Trailer na hru Deus Ex GO
  • Kdy bude hra Deus Ex Go dostupná
  • O čem android hra Deus Ex Go je?

Když se podíváte na trailer, tak uvidíte velkou podobu hrám jako je Tomb Raider GO nebo Hitman Go. Deus Ex má ale svůj vlastní příběh. Tyto „GO“ hry jsou plně logických úloh, které musíte dokončit. Taktéž je potřeba plánovat strategii a ukázat své schopnosti. RPG fanoušci si tady přijdou zaručeně na své.

Příběh Deus Ex Go

Deus Ex Go

Deus Ex Go

Příběh povídá o Agentu Adamovi Jensen, který využije své bojové schopnosti, hackování a jiné schopnosti k tomu, abyste infiltrovali nepřátelskou základnu. Vývojáři navíc slibují, že budete si moct vytvořit své vlastní logické úrovně a sdílet je se svými kamarády.

Kolik bude hra stát a kdy přijde?

Deus Ex Go přijde toto léto na tablety a telefony. Žádné detaily o ceně zveřejněny nebyly, ale myslíme si, že cena se bude pohybovat okolo 120,- Kč.