Vypnout reklamy

Diablo Immortal dorazí již v červnu

Diablo Immortal dorazí již v červnu na mobilní telefony Android a iOS. Dokonce bude hra k dispozici na PC přes Battle.net.

Vyšla nová zpráva, že nové Diablo Immortal dorazí na mobilní telefony již 2. června 2022 a zároveň dorazí i na PC v rámci launcheru Battle.net. Pokud sérií her Diablo neznáte, tak ji jenom krátce představíme. Jde o starší sérií, kdy první hra Diablo vyšla v roce 1997.

Diablo Immortal je nejnovější díl této série ve stejném stylu, akorát tentokrát pro mobilní telefony (v rámci možností i na PC). Diablo Immortal svým příběhem je někde mezi Diablo II a Diablo III hrou na PC. Nicméně nemusíte se bát. Hra Diablo Immortal zasahuje do příběhu tak, že i ti, kteří předchozí a nové díly hry nehráli, tak se zorientují.

Hra tedy dorazí 2. června 2022 a je oficiálně na toto datum oznámena. Hra je již k dispozici na Google Play a tedy můžete si ji před-registrovat. Jakmile hra vyjde, tak ji přidáme k nám do databáze s menším popiskem, který vám o hře řekne více. Nicméně pokud jste měli rádi hru, jako je „Diablo II“ nebo „Diablo III“ na PC, tak určitě vás bude tento díl bavit. Navíc lze hru hrát online s ostatními hráči.

Aplikaci stáhnete níže

Diablo Immortal