Digitální Chatovací stanice odhaluje konfiguraci Snapdragon 8 Gen 4 SoC pro řadu Galaxy S25

Chatovací stanice Tipster Digital odhaluje, co podle něj bude konfigurace čipu Snapdragon 8 Gen 4 pro řadu Galaxy S25 od společnosti Samsung.Nové zprávy od renomovaného leakeru, známého jako Tipster Digital Chat…

Digitální Chatovací stanice odhaluje konfiguraci Snapdragon 8 Gen 4 SoC pro řadu Galaxy S25

Chatovací stanice Tipster Digital odhaluje, co podle něj bude konfigurace čipu Snapdragon 8 Gen 4 pro řadu Galaxy S25 od společnosti Samsung.

Nové zprávy od renomovaného leakeru, známého jako Tipster Digital Chat Station, přinášejí zajímavé informace ohledně připravovaného čipu Snapdragon 8 Gen 4 pro nadcházející řadu Galaxy S25 od společnosti Samsung. Podle jeho tvrzení by měla být konfigurace tohoto čipu skutečně výkonná.

Tipster Digital Chat Station tvrdí, že Snapdragon 8 Gen 4 bude obsahovat osmijádrový procesor s nejnovější architekturou. Čtyři jádra budou postavena na základě jádra Arm Cortex-X2, které poskytne zvýšenou výkonovou sílu, zatímco zbývající čtyři jádra budou založena na jádrech Arm Cortex-A710 se zaměřením na energetickou efektivitu.

Co se týče grafického výkonu, Chat Station odhaluje, že Snapdragon 8 Gen 4 bude vybaven grafickým čipem Adreno 730. Tento grafický procesor by měl nabídnout vysoký výkon a podporu pro nejnovější hry i náročné multimediální aplikace.

Další zajímavou informací je podpora 5G sítě. Chat Station tvrdí, že čip Snapdragon 8 Gen 4 bude optimalizován pro rychlou a spolehlivou připojenost k 5G sítím. To znamená, že uživatelé nové řady Galaxy S25 budou mít možnost využívat všechny výhody této nejmodernější technologie.

Pokud jde o paměťovou konfiguraci, Chat Station uvádí, že čip Snapdragon 8 Gen 4 bude podporovat rychlou LPDDR5 RAM a UFS 3.1 úložiště. To by mělo zajistit plynulý chod aplikací a dostatečný prostor pro ukládání dat.

Společnost Samsung zatím oficiálně nekomentovala tyto informace od Tipster Digital Chat Station. Nicméně, pokud jsou tyto úniky pravdivé, můžeme se těšit na nadcházející řadu Galaxy S25 s výkonným procesorem Snapdragon 8 Gen 4 a podporou 5G sítí. To by mohlo přinést novou úroveň výkonu a konektivity do světa chytrých telefonů od Samsungu.

FAQ:

1. Jaké jádra bude obsahovat čip Snapdragon 8 Gen 4?

– Čip Snapdragon 8 Gen 4 bude obsahovat osmijádrový procesor postavený na jádrech Arm Cortex-X2 a Arm Cortex-A710.

2. Jaký grafický čip bude mít Snapdragon 8 Gen 4?

– Snapdragon 8 Gen 4 bude vybaven grafickým čipem Adreno 730.

Článek je tučnými písmeny označen na začátku věty jako: Vycházej z obsahu zde.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/snapdragon-8-gen-4-cores_id149426