Disney Speedstorm: Jak odemknout postavy

Disney Speedstorm je zábavná závodní hra, která vám přináší vaše oblíbené postavičky z Disneyho světa. Nabízí několik postav z různých Disneyho franšíz a spojuje je dohromady v jedné hře, což zaručuje,…

Disney Speedstorm: Jak odemknout postavy

Disney Speedstorm je zábavná závodní hra, která vám přináší vaše oblíbené postavičky z Disneyho světa. Nabízí několik postav z různých Disneyho franšíz a spojuje je dohromady v jedné hře, což zaručuje, že máte plný zážitek a zábavu! Kdo by se chtěl dostat do závodu s Jackem Sparrowem nebo Buzzem Lightyear?

Disney Speedstorm je na trhu pouze pět měsíců a pravidelně přidává nové postavy, akční události a aktualizuje obchod s předměty. Na začátku to může být pro začátečníky trochu příliš mnoho, aby zjistili, jak odemknout více postav. Ale nebojte se, tady je ultimátní průvodce, jak odemknout postavy v Disney Speedstorm, takže pojďme do toho! …

1. Hrajte denní mise a události – Denní mise a události jsou skvělým způsobem, jak si vydělat odměny a odemknout nové postavy. Splňujte úkoly během těchto misí a sbírejte tokeny, které vás přiblíží k odemknutí nového hrdiny.

2. Použijte diamanty – Diamanty jsou herní měna, kterou můžete použít k rychlému odemknutí postav. Pokud nemáte trpělivost čekat, můžete si diamanty zakoupit pomocí skutečných peněz a ihned odemknout svého oblíbeného hrdinu.

3. Denně se přihlašujte – Každodenní přihlašování do hry vás odmění speciálními předměty a bonusovými tokeny. Využijte tuto výhodu a pravidelně se přihlašujte, abyste získali všechny potřebné předměty ke sbírání postav.

Takže to byly tři základní způsoby, jak odemknout postavy v Disney Speedstorm. Sledujte pravidelné aktualizace a novinky ve hře, protože Disney Speedstorm je stále živý svět, který se rozšiřuje o nové postavy a události. Připravte se na vzrušující závody s vašimi oblíbenými Disney postavičkami a užijte si nekonečnou zábavu na trať!

FAQ:

1. Jak mohu získat diamanty v Disney Speedstorm?
Diamanty lze získat buď jako odměnu za splnění denních misí nebo je lze zakoupit za skutečné peníze v herním obchodě.

2. Kolik postav mohu odemknout v Disney Speedstorm?
Počet postav, které můžete odemknout, se neustále zvyšuje aktualizacemi a přidáváním nových událostí. Je zde široký výběr postav z různých Disneyho franšíz.

3. Co je nejlepší způsob, jak si užít hru Disney Speedstorm?
Nejlepší způsob, jak si užít hru, je pravidelně se přihlašovat, splňovat denní mise a účastnit se akčních událostí. To vám umožní odemknout nové postavy, získat vylepšení a zažít vzrušení z rychlých závodů s Disney toons.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/disney-speedstorm/unlocking-characters/