Do hry Black Desert Mobile dorazila zcela nová třída Igneous

Black Desert Mobile je skvělá RPG hra, do které nyní míří nová třída Igneous. S novou třídou se vyřádíte v rámci boje ve vlnách.

Black Desert Mobile dostává novou třídu s názvem Igneous. Tato třída se specializuje na boj v blízkém dosahu a je vyzbrojena dvojicí ohnivých řetězů. Tento charakter má vysokou útočnou sílu a je schopen rychle se pohybovat v boji. Navíc má schopnost aktivovat speciální režim, který zvyšuje jeho sílu a rychlost pohybu.

Igneous také nabízí unikátní herní styl, který je založen na rychlých a intenzivních útocích, což umožňuje hráčům efektivně se bránit proti nepřátelům. Navíc má tato třída mnoho užitečných schopností, jako je schopnost vytvořit ohnivou vlnu, která způsobuje značné poškození všem nepřátelům v blízkosti.

Igneous třída bude brzy dostupná pro hráče Black Desert Mobile, a to spolu s dalšími novinkami, jako jsou nové oblasti a nové herní prvky. Tato nová třída je určena pro hráče, kteří hledají výzvu a chtějí být v boji na přední linii. Pokud hledáte nový způsob, jak se dostat do hry Black Desert Mobile, Igneous by mohl být tou pravou volbou pro vás.

Igneous třída však není moc dobrá v situaci 1 na 1, ale v případě, že čelíte vlnám nepřátel, tak právě třída Igneous je ta nejlepší.

검은사막 모바일
검은사막 모바일