Do karetní hry Melvor Idle přijde expanze Into the Abyss za měsíc

Vývojáři hry RuneScape, společnost Jagex, nedávno oznámili zbrusu nový DLC rozšíření pro idle dobrodružství s názvem Melvor Idle. Pod názvem Do Propasti se toto nové DLC dostane na trh příští měsíc…

Do karetní hry Melvor Idle přijde expanze Into the Abyss za měsíc

Vývojáři hry RuneScape, společnost Jagex, nedávno oznámili zbrusu nový DLC rozšíření pro idle dobrodružství s názvem Melvor Idle. Pod názvem Do Propasti se toto nové DLC dostane na trh příští měsíc na PC, iOS a Android zařízení. Toto rozšíření dále rozvíjí herní příběh s novou kapitolou a několika dalšími Výzvami v Boji, abyste mohli otestovat své dovednosti.

V rozšíření Do Propasti hry Melvor Idle se budete muset postavit formidabilnímu antagonistovi, Xonovi, Králi Propasti. Toto rozšíření je navrženo s ohledem na hráče ve hře na konci hry, pokračující v narativu po poražení Banea. Následky pádu Banea vyvolaly neočekávané katastrofy, které přinesly novou zlověstnou hrozbu.

Pro více informací o tomto DLC rozšíření si můžete přečíst článek na stránce pocketgamer.com.

FAQ:
1. Kdy bude DLC Into the Abyss dostupné na všech platformách?
Rozšíření Into the Abyss pro hru Melvor Idle bude živé příští měsíc na PC, iOS a Android zařízeních.

2. Jaké nové prvky můžeme očekávat v tomto DLC rozšíření?
Do Propasti přinese hráčům novou kapitolu v příběhu a několik dalších Výzev v Boji, které budou testovat jejich dovednosti.

3. Jaká je hlavní zápletka nového DLC?
Hlavní zápletka DLC Into the Abyss se zaměřuje na konfrontaci s novým nepřítelem, Xonem, Králem Propasti, po pádu Banea.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/melvor-idle/into-the-abyss-dlc-expansion/