Vypnout reklamy

Hra na mobil Delivery From The Pain

Vydáno dne: 18.12.2018

Jedná se o kvalitní zpracování, která sahá mezi hry Resident Evil a Left 4 Dead. Je to taková směs obou her dohromady a teď je k dispozici na telefony Android. Zahrajte si na přeživší v post-apokalyptickém světě, kde na vás čeká plno zombie nepřátel. Musíte si vybudovat silnou strategií, která dokáže zneškodnit monstra a dejte […]

Jedná se o kvalitní zpracování, která sahá mezi hry Resident Evil a Left 4 Dead. Je to taková směs obou her dohromady a teď je k dispozici na telefony Android.

Zahrajte si na přeživší v post-apokalyptickém světě, kde na vás čeká plno zombie nepřátel. Musíte si vybudovat silnou strategií, která dokáže zneškodnit monstra a dejte si pozor, aby vás nikdo nezabil.

Problémem je i to, že samotní Zombie nejsou hrozbou. Bude potřeba získat dostatek jídla a spánku. Vyhněte se jídlu, ze kterého byste mohli onemocnět a i zemřít. Jsou zde i klíčové okamžiky, kde je potřeba dělat rozhodnutí, na kterém bude záviset celý příběh. V konečné fázi můžete prožít jiný konec příběhu, než jiní hráči.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš