Dofus Touch se vrací na Android a iOS s novými funkcemi

Francouzská zábavní společnost Ankama právě oznámila znovuzavedení svého nejnovějšího titulu, Dofus Touch, který je nyní k dispozici na platformách Android a iOS. MMORPG bylo poprvé vydáno v roce 2016 a nyní…

Dofus Touch se vrací na Android a iOS s novými funkcemi

Francouzská zábavní společnost Ankama právě oznámila znovuzavedení svého nejnovějšího titulu, Dofus Touch, který je nyní k dispozici na platformách Android a iOS. MMORPG bylo poprvé vydáno v roce 2016 a nyní se vrací zpět do hry. Vytvořené jak francouzskými, tak japonskými týmy, titul vás vezme na vzrušující cestu, kde se západní kreslené estetika a japonský anime-styl dokonale spojují.

Dofus Touch se vrací na mobilní zařízení s řadou vzrušujících aktualizací, včetně nového anglického serveru, vylepšeného obsahu na začátku hry a zdokonaleného uživatelského rozhraní. Ponořte se do Světa Dvanácti a vydejte se na cestu k odhalení tajemství okolo mocných dračích vajec známých jako Dofus. Příběh hry slouží jako prequel k populární animované sérii Wakfu na Netflixu.

Pro fanoušky tohoto žánru je návrat Dofus Touch určitě skvělou zprávou. S novými aktualizacemi a dobře známým herním prostředím se hráči mohou těšit na nové dobrodružství plné akce a dobrodružství.

Pokud jste fanouškem mobilních RPG her, pak je Dofus Touch zcela určitě hrou, kterou byste neměli minout. Staňte se součástí fantastického světa plného magie a nebezpečí a objevte tajemství kolem Dofusů.

FAQ:
1. Jaké jsou hlavní rysy hry Dofus Touch?
Dofus Touch kombinuje západní kreslenou estetiku s japonským anime-stylem, což dává hře unikátní vizuální styl. Můžete se těšit na vzrušující dobrodružství plné akce a tajemství.

2. Jaké jsou hlavní aktualizace ve znovuzavedeném Dofus Touch?
Mezi hlavní aktualizace patří nový anglický server, vylepšený obsah na začátku hry a zdokonalené uživatelské rozhraní, které zlepšuje celkový herní zážitek.

3. Jaký je vztah mezi hrou Dofus Touch a animovanou sérií Wakfu?
Dofus Touch slouží jako prequel k populární animované sérii Wakfu, která se vysílá na Netflixu. Hra poskytuje pozadí a rozšíření světa Wakfu.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/dofus-touch/android-ios-relaunch/