Vypnout reklamy

Doom obdržel 11 nových úrovní, jako zdarma přídavek pod názvem Arrival

Mobilní hra Doom obdrží 11 nových úrovní v rámci aktualizace Arrival, což byl původně pouze mód, ale nyní je v mobilní hře plně

Poté, co Bethesda vydala obě hry Doom a Doom II na mobilní telefony, tak je podporovala i několika aktualizacemi. Nyní se můžou tituly těšit z nového obsahu, který dorazí jako doplněk pod jménem Arrival.

S několika aktualizacemi došlo na zlepšení FPS a to u obou verzí her Doom na mobilním telefonu. Zároveň hra obdržela na oslavu výročí série novinky. Doom tituly však nyní dostávají zcela nových 11 úrovní, které jsou vytvořeny legendárním klasikem Doom moderem Paverou.

Technicky hovoříme o Arrival, avšak ten už je tady víc jak rok, ale původně vydán pouze jako mód. Nová aktualizace her Doom udělala z módu oficiálně integraci, takže po stažení hry z Google obchodu máte i těchto 11 nových úrovní. Navíc je aktualizace Arrival kompletně zadarmo. Jediné, co bude potřeba udělat, tak je se přihlásit do Bethesda.net účtu a vybrat si hru, kterou chcete hrát. Stáhne se vám asi 17 MB soubor.

DOOM
Price: CZK 139.99