Vypnout reklamy

Poté, co byl nedávno zveřejněn mód PvP (hráč vs hráč), tak se do hry Pokemon GO blíží další funkce. Firma Niantic dnes oznámila, že dorazí možnost vyzvat své kamarády nebo jiné trenéry na boj. Sdílejte svůj Battle kód se svými kamarády Tato výzva se odešle skrz tzv. “Battle” kód, ale ne dřív, než vytvoříte tým […]

Poté, co byl nedávno zveřejněn mód PvP (hráč vs hráč), tak se do hry Pokemon GO blíží další funkce. Firma Niantic dnes oznámila, že dorazí možnost vyzvat své kamarády nebo jiné trenéry na boj.

Sdílejte svůj Battle kód se svými kamarády

Tato výzva se odešle skrz tzv. “Battle” kód, ale ne dřív, než vytvoříte tým tří pokémonů. Bez ohledu na to, jak boj dopadne, tak oba hráči obdrží odměny. Celý zápas bude založena na hodnocení hráčů v Trenérské bojové lize, kde je taktéž určen CP limit pro zúčastněné pokémony. Podle Niantic budou tyto souboje rychlé a v reálném čase. Prakticky tak můžeme říct sbohem klasickým tahovým systémem, jak jsme v těchto typech hrách zvyklí.

Další důležitou informací je to, že trenéři mohou vyzvat někoho poblíž na souboj, ale ultra kamarády a nejlepší kamarádi mohou vyzvat sami sebe odkudkoliv. Ocenění budete poté moci získat pouze jednou denně.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.