„Dostupné možnosti financování u AT&T pro nákup mobilních telefonů“

AT&T nabízí širokou škálu kvalitních zařízení, které vyhovují téměř každému rozpočtu Pokud jste úplně noví u AT&T, nebo se chcete pouze aktualizovat na nové zařízení, existuje spousta kvalitních možností, které splní téměř...
"Dostupné možnosti financování u AT&T pro nákup mobilních telefonů"

AT&T nabízí širokou škálu kvalitních zařízení, které vyhovují téměř každému rozpočtu

Pokud jste úplně noví u AT&T, nebo se chcete pouze aktualizovat na nové zařízení, existuje spousta kvalitních možností, které splní téměř jakýkoli rozpočet. I když je vždy nejlepší volbou koupit odemčené zařízení, ceny smartphoneů mohou být ohromující. Z tohoto důvodu AT&T nabízí možnosti plateb na splátky, které vám umožní rozložit náklady na delší dobu – místo jednorázové platby platíte měsíčně po dobu 36 měsíců.

Nadpis 1: Výhody financování od AT&T

Financování od AT&T má pro zákazníky několik výhod. Zaprvé, nemusíte platit celkovou částku najednou, což vám usnadní rozpočet. Místo toho si můžete rozložit platbu na měsíční splátky. To je zvláště užitečné, pokud si vybíráte dražší zařízení. Druhou výhodou je, že můžete využít nejnovějších modelů a funkcí, aniž byste museli čekat, až si na ně naspoříte. AT&T vám umožní okamžité upgradování na nové zařízení, pokud splácíte své stávající. Třetí výhodou je výběr z široké nabídky zařízení, která AT&T poskytuje a která vyhovují vašim potřebám a preferencím.

Nadpis 2: Jak získat financování od AT&T

Financování od AT&T je snadné získat. Pokud již jste součástí AT&T smlouvy, můžete se přihlásit k financování přes svůj účet online nebo prostřednictvím zákaznického servisu. Pokud jste novým zákazníkem, můžete si vybrat zařízení a zvolit možnost financování během procesu nákupu. Pro schválení financování budete pravděpodobně potřebovat dobrý kreditní rating a splacenou minulou smlouvu s AT&T.

Často kladené otázky (FAQ)

 1. 1. Jaká je maximální doba splácení?
  Maximální doba splácení je 36 měsíců.
 2. 2. Jaká je úroková sazba?
  Úroková sazba závisí na vámi vybraném zařízení a vaší kreditní historii.
 3. 3. Mohu kdykoli předčasně splatit zbytek dluhu?
  Ano, můžete kdykoli splatit zbývající dluh před koncem doby splácení, ale některé poplatky mohou být ukládány.
 4. 4. Jaký je postup pro upgrade na nové zařízení?
  Pokud splácíte své stávající zařízení, můžete po určité době splácení požádat o upgrade na nov

  Zdroj: https://www.androidpolice.com/best-att-phones/