Dragon Raja slaví čtvrté výročí s novou třídou a limitovanými událostmi

Archosaur Games oslavuje čtvrté výročí hry Dragon Raja a hráčům nabízí možnost získat novou třídu postavy, nový Motor, nový Titul a spoustu herních odměn. Tento open-world MMORPG vás vtáhne do kyberpunkového…

Dragon Raja slaví čtvrté výročí s novou třídou a limitovanými událostmi

Archosaur Games oslavuje čtvrté výročí hry Dragon Raja a hráčům nabízí možnost získat novou třídu postavy, nový Motor, nový Titul a spoustu herních odměn. Tento open-world MMORPG vás vtáhne do kyberpunkového světa společně s více než 35 miliony hráčů. Můžete prozkoumat okolní prostředí podle vašeho uvážení – dokonce můžete upravit svůj vzhled až do nejmenších detailů, postavit si svůj vysněný domov a navázat nová přátelství.

Během oslav čtvrtého výročí hry Dragon Raja se můžete těšit na získání Avatar Frames, Gears a dalších odměn jednoduše tím, že se přihlásíte do hry během události s kontrolou výročního přihlášení. Zvláštní pozornost si zaslouží nesmírně roztomilý výroční omezený Motor „Late Night Tracking“, který by mohl způsobit smrt sladkostí.

FAQ:
1. Jak dlouho trvají oslavy čtvrtého výročí hry Dragon Raja?
Oslavy trvají po určitou dobu, během které se hráči mohou těšit na různé odměny a události.

2. Jak mohu získat novou třídu postavy v hře Dragon Raja?
Novou třídu postavy můžete získat během oslav čtvrtého výročí hry Dragon Raja ať už prostřednictvím speciální události nebo za splnění určitých úkolů.

3. Jak mohu získat více informací o aktualizaci čtvrtého výročí hry Dragon Raja?
Pro více informací o aktualizaci a oslavách čtvrtého výročí se můžete podívat na oficiální stránky hry Dragon Raja nebo sledovat sociální média Archosaur Games.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/dragon-raja/fourth-anniversary-update/