Dragon Siege: Kingdom Conquest – Světová premiéra multiplayerové strategické hry s upravitelnými draky od NDREAM

Společnost NDREAM oficiálně oznámila vydání hry Dragon Siege: Kingdom Conquest, která hráčům umožní hrát strategickou multiplayerovou hru jak na zařízeních iOS, tak na Androidu. S více než milionem stažení se tato…

Dragon Siege: Kingdom Conquest - Světová premiéra multiplayerové strategické hry s upravitelnými draky od NDREAM

Společnost NDREAM oficiálně oznámila vydání hry Dragon Siege: Kingdom Conquest, která hráčům umožní hrát strategickou multiplayerovou hru jak na zařízeních iOS, tak na Androidu. S více než milionem stažení se tato hra pyšní skutečnými PvP souboji v reálném čase a hlubokými možnostmi přizpůsobení draků, které můžete nasadit na bojiště.

V Dragon Siege: Kingdom Conquest se můžete těšit na prozkoumávání živé fantazijní země, kde draci pobíhají a jsou volní k tomu, abyste je chovali a trénovali. Posílíte svou armádu a rozšíříte svá území, abyste pak směřovali ke konečné dominanci v PvP obláhacích bitvách v reálném čase. Můžete se také spojit s dalšími spojenci po celém světě, abyste čelili nepřátelským frakcím, nebo se můžete vydat na společné PvE výzvy, abyste lovu starých monster a obrovských bosů.

Hra nabízí řadu zábavy jak pro jednotlivce, tak pro skupinové hráče. S bohatými možnostmi přizpůsobení a taktickými souboji v reálném čase se Dragon Siege: Kingdom Conquest stává vzrušujícím dobrodružstvím pro všechny fanoušky strategických her.

FAQ:

1. Jaké jsou možnosti přizpůsobení draků v Dragon Siege: Kingdom Conquest?
2. Je možné hrát hru společně s dalšími hráči nebo jen samostatně?
3. Jaký je herní model – zda je hra zdarma ke stažení, nebo obsahuje mikrotransakce?

[Článek je inspirován zdrojem: https://www.pocketgamer.com/dragon-siege-kingdom-conquest/global-launch-for-ios-and-android/]

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/dragon-siege-kingdom-conquest/global-launch-for-ios-and-android/