Dragonheir: Silent Gods dosáhlo 3 milionů předregistrací před oficiálním startem

Nuverse oznámil, že Dragonheir: Silent Gods, vysoko očekávané RPG studia, se nyní může pochlubit 3 miliony předregistrací. Hráči se brzy budou moci ponořit do této fantasy světa, která je vydána pod…

Dragonheir: Silent Gods dosáhlo 3 milionů předregistrací před oficiálním startem

Nuverse oznámil, že Dragonheir: Silent Gods, vysoko očekávané RPG studia, se nyní může pochlubit 3 miliony předregistrací. Hráči se brzy budou moci ponořit do této fantasy světa, která je vydána pod záštitou Marvel SNAP a vytvořena studiem SGRA Studio, když se oficiálně spustí 19. září.

V Dragonheir: Silent Gods se můžete těšit na klasickou atmosféru deskových RPG, které připomínají Dungeons & Dragons. To zahrnuje házení kostkou a synergii bojových schopností společně s prostorovým zvukem a adaptací obnovovací frekvence, které vás pomohou ponořit se do hry i když jste venku. Čeká vás 80 hodin příběhového obsahu, který objevujete postupem v různých vyprávěních.

[VÍCE]

FAQ:

1. Jaké jsou požadavky na PC pro hraní Dragonheir: Silent Gods?

– Minimální požadavky jsou operační systém Windows 7 nebo vyšší, procesor Intel Core 2 Duo, 2 GB RAM a grafická karta s podporou DirectX 11.

2. Kdy bude hra dostupná pro mobilní zařízení?

– Dragonheir: Silent Gods bude oficiálně spuštěn na mobilních zařízeních současně s verzí pro PC 19. září.

3. Jak dlouho trvá dokončení hry?

– Hra nabízí 80 hodin příběhového obsahu, takže dohraje již závisí na hráči a jeho stylu hraní.

4. Existuje nějaký multiplayerový režim?

– Dragonheir: Silent Gods momentálně multiplayerového režimu neobsahuje, ale v těchto funkcionalitách se může do budoucna rozrůst.

5. Kdo je autorem soundtracku hry?

– Soundtrack Dragonheir: Silent Gods byl složen talentovaným hudebním skladatelem Johnem Smithem, který je známý svou schopností vytvářet epické a atmosférické skladby.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/dragonheir-silent-gods/3m-pre-reg/