Dumb Ways to Die 4 slaví vánoční období s novým omezeným vánočním eventem

PlaySide Studios vítá sváteční období novým vánočním omezeným časovým eventem ve hře Dumb Ways to Die 4, který hráčům umožňuje zapojit se do veškerého veselí, když naše oblíbené, ne příliš chytré…

Dumb Ways to Die 4 slaví vánoční období s novým omezeným vánočním eventem

PlaySide Studios vítá sváteční období novým vánočním omezeným časovým eventem ve hře Dumb Ways to Die 4, který hráčům umožňuje zapojit se do veškerého veselí, když naše oblíbené, ne příliš chytré fazole zažijí nové šibalství a přidají se k vánoční radosti. Konkrétně se jedná o 3 nové mini-hry, do kterých se ponoříte – jen se ujistěte, že jste na úkol připraveni, protože víme, že tyto roztomilé fazole rozhodně nepatří k nejchytřejším.

V nejnovějším svátečním updatu pro Dumb Ways to Die 4 se můžete těšit na novou mini-hru s názvem Hold Still, ve které budete muset udělat vše, co je ve vašich silách, abyste Pomocníkovi Pomoci pomohli udržet stálý rytmus, zatímco se snaží doručit věže dárků co nej“efektivnějším“ způsobem. Proč dělat více cest, když můžete doručit všechny dárky najednou, že?

FAQ:
1. Jak se zapojím do vánočního eventu ve hře Dumb Ways to Die 4?
– Stačí stáhnout nejnovější aktualizaci hry Dumb Ways to Die 4 a vánoční event se spustí automaticky.

2. Kolik nových mini-her je ve vánočním eventu?
– Vánoční event ve hře Dumb Ways to Die 4 obsahuje celkem 3 nové mini-hry.

3. Jaké jsou nové funkce v Hold Still mini-hře?
– Ve hře Hold Still budete muset pomoci Putzovi udržet stabilní tempo při doručování věží dárků.

Článek je nedílnou součástí světa online her a je důležité udržovat hráče aktuální o nejnovějších aktualizacích a událostech ve svých oblíbených hrách. Díky vánočnímu eventu ve hře Dumb Ways to Die 4 se hráči mohou těšit na nové výzvy, které přidají do hry další vánoční atmosféru. Ať už jste fanouškem těchto roztomilých fazolí nebo jen hledáte zábavu během svátků, nezapomeňte stáhnout nejnovější aktualizaci a vyzkoušet tyto nové mini-hry. Ujistěte se, že jste připraveni na náročné úkoly, protože tyto fazole rozhodně nepatří mezi nejchytřejší. Přeji vám veselou zábavu a krásné svátky!

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/dumb-ways-to-die-4/christmas/