„Důvěřuj nikomu: Nová adventura plná tajemství!“

V nové point-and-click adventuře Trust No One se ocitnete v ulicích Kyjeva, Ukrajiny, kde budete hrát za novináře pokoušejícího se rozplést pavučinu tajemství kolem záhadné společnosti zaměřené na umělou inteligenci. Budete…

"Důvěřuj nikomu: Nová adventura plná tajemství!"

V nové point-and-click adventuře Trust No One se ocitnete v ulicích Kyjeva, Ukrajiny, kde budete hrát za novináře pokoušejícího se rozplést pavučinu tajemství kolem záhadné společnosti zaměřené na umělou inteligenci. Budete muset prozkoumat každý kout města, abyste odhalili totožnost vašeho informátora, řešili náročné hádanky a dokonce využili váš počítač nebo smartphone k vyhledání relevantních informací. Ve hře tedy překvapivě **nemusíte vždy hledat tutoriál**, ale naopak využít moderních vymožeností k řešení hádanek.

Hra Trust No One nabízí hráčům možnost skočit do světa, který je interaktivní a využívá současné technologie k **řešení zapeklitých situací**. Tím se odlišuje od jiných her, kde hledání tutoriálů vás vytrhuje z hry. Tím pádem je Trust No One zajímavým zpestřením v žánru point-and-click adventur.

Pokud máte rádi detektivní příběhy, hádanky a odhalování tajemství, tak je Trust No One hrou pro vás. S atmosférou kyjevských ulic a tajemstvím okolo umělé inteligence, budete mít napínavé chvíle plné odkrývání pravdy.

**FAQ:**

1. **Co je hlavním cílem hry Trust No One?**
Hlavním cílem hry je rozplést pavučinu tajemství okolo záhadné společnosti zaměřené na umělou inteligenci a odhalit totožnost vašeho informátora.

2. **Jaké moderní technologie mohu využít ve hře?**
V rámci hry můžete využít váš počítač nebo smartphone k vyhledání relevantních informací pro řešení hádanek a odhalení pravdy.

3. **Pro koho je hra Trust No One vhodná?**
Hra je vhodná pro všechny hráče, kteří mají rádi detektivní příběhy, hádanky a interaktivní dobrodružství plné tajemství a intrik.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/trust-no-one/is-a-new-point-and-click-game-out-now/