Vypnout reklamy

Stále nové a nové informace k těmto dvou telefonu. Není den, kdy by neunikla nějaká informace. Tentokrát máme k dispozici rovnou dvě detailní videa. První video ukazuje bílý model a druhé video zase černé video.

Zajímavé je také to, že rámeček je černý ať už vybíráte bílý telefon nebo černý. U bílého telefonu vytváří vzhled pandy, ale u oranžové barvy, která je také k dispozici, to vypadá celkem podivně.

Video potvrzuje 90Hz displej, jelikož je tato možnost v nastavení displeje. Taktéž je tady funkce zvaná Ambient EQ, což zní přesně jako Apple True Tone. Sekce se styly, tapetami na mobil budou mít spoustu témat, které si vyberete. Nechybí funkce Screen Attention, což znamená, že pokud se na telefon díváte, tak vám displej nezhasne. Je zde před-nainstalovaná i aplikace pro nahrávání. Taktéž došlo na představení nového uživatelského rozhraní kamery.

Specifikace

Telefon nabízí 6GB RAM a až 128GB interní úložiště. Displej telefonu je 6.23 palců s rozlišením 3040×1440 u telefonu Pixel 4XL. Zadní kamera je použita Sony IMX363 se 12.2MPx senzorem a clonou f/1.7 a teleskopický senzor je 16MPx Sony IMX481.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.