Dynasty Warriors M: Nový hack-and-slash na mobilní platformě

Nový mobilní hack-and-slash, Dynasty Warriors M, přichází! Očekávejte velké bitvy v historické Číně.

Jste fanouškem sérií Dynasty Warriors? Pokud ano, pak je tu pro vás skvělá zpráva! Vyšel trailer a Dynasty Warriors M je na cestě! Tento hack-and-slash titul je poslední přírůstek v dlouhé řadě PC a konzolových her, které expandují na mobilní platformu.

V dnešní době nás vždy potěší, když se na našich mobilních zařízeních objeví další velké tituly. Nicméně, jak vždy, existují otázky týkající se kvality a hratelnosti těchto her. Trailer nabízí několik předváděcích vizuálů a ukazuje, jak hráč čelí masivním hordám nepřátel.

Hlavní otázka tedy zní: Budou bitvy ve Dynasty Warriors M tak velké a působivé, jak se očekává? Na základě traileru to vypadá nadějně. Hratelnost z soft launch ukázala podobnosti s Dynasty Warriors 9, s přihlédnutím k mobilnímu rozsahu a výkonu.

Pokud nejste obeznámeni s Dynasty Warriors, jde o sérii hack-and-slash her, zasazených do historické Číny, konkrétně do éry Tří království. Většina her vám umožní hrát za jednoho z legendárních generálů této éry a zúčastnit se klíčových bitev.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Nový mobilní hack-and-slash, Dynasty Warriors M, přichází! Očekávejte velké bitvy v historické Číně.