„Edenight: Idle RPG – Otevřená beta verze na Androidu: Sestav si tým bojových hrdinek a znič virální hrozbu!“

Loongcheer Game oznámil, že Edenight: Idle RPG je nyní ve veřejné beta verzi, což umožňuje hráčům s Androidem dostat se k této idle hře na Google Play. Tato 2D anime stylizovaná…

"Edenight: Idle RPG – Otevřená beta verze na Androidu: Sestav si tým bojových hrdinek a znič virální hrozbu!"

Loongcheer Game oznámil, že Edenight: Idle RPG je nyní ve veřejné beta verzi, což umožňuje hráčům s Androidem dostat se k této idle hře na Google Play. Tato 2D anime stylizovaná hra vás zavádí do světa, který je postižen virální hrozbou, a je na vás a vašemu týmu využít své speciální schopnosti a zachránit lidskou rasu.

V Edenight: Idle RPG se můžete těšit na krásné animace bitev, které zvyšují napětí ve válce, stejně jako pohodlný systém růstu postav. Zvýšte hvězdnou úroveň svých postav, vylepšujte své hrdiny, posilujte jejich dovednosti a odemykajte nové vybavení, abyste je připravili na nadcházející bitvy.

Edenight: Idle RPG nabízí také různé herní režimy a funkce, které vám umožní plně si užít herní zážitek. Můžete vytvořit a posilovat svůj tým, utkávat se s dalšími hráči v PvP soubojích, plnit úkoly a získávat odměny nebo se účastnit epických boss soubojů.

Pokud máte zájem vyzkoušet Edenight: Idle RPG, stačí si zdarma stáhnout betaverzi z Google Play a začít své dobrodružství ve světě distopie.

FAQ:

– Jaké jsou systémové požadavky pro hraní Edenight: Idle RPG?
Pro hraní této hry je zapotřebí zařízení s operačním systémem Android verze 5.0 nebo vyšší. Doporučuje se také dostatečná paměť a procesor, abyste mohli plně využít všech funkcí hry.

– Jak mohu vylepšovat své postavy v Edenight: Idle RPG?
Existuje několik způsobů, jak posilovat své postavy v této hře. Můžete zvyšovat hvězdnou úroveň postav, vylepšovat dovednosti, zdokonalovat vybavení a také sbírat a používat různé předměty, které vám pomohou posílit vaše postavy.

– Existuje nějaký multiplayer režim v Edenight: Idle RPG?
Ano, tato hra nabízí PvP souboje, ve kterých se můžete utkat s dalšími hráči a ukázat svou sílu. Můžete se také spojit s dalšími hráči a společně plnit různé úkoly a bosse.

Edenight: Idle RPG je zajímavou volbou pro hráče, kteří si chtějí užít zábavu idle her s anime stylizací a dobrodružným příběhem. Stačí si jej stáhnout z Google Play a pustit se do boje proti virální hrozbě ve světě Edenight.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/edenight-idle-rpg/open-beta/