Vypnout reklamy

Editujte svá videa se zajímavými aplikacemi

Vydáno dne: 20.5.2020

Editujte svá videa jednoduše za pomocí programů z Google Play. Můžete tak editovat svá videa na tabletu či mobilním telefonu.

I na mobilních telefonech můžete editovat videa. Sice se nejedná o způsob, který by každému vyhovoval, ale každý jak chce.

Pokud hledáte nějakou příjemnou aplikaci, se kterou budete editovat svá videa, tak například Cute Cut – Video Editor & Movie Maker něco takového nabízí. Není sice zdarma, ale cena se pohybuje kolem 100,- Kč a někdy jsou na tento program i slevy.

Cute CUT - Video Editor & Movie Maker
Cute CUT – Video Editor & Movie Maker

Výhodou je, že aplikace podporuje vrstvení, takže můžete jednoduše dát podkladovou hudbu, upravovat obraz a dávat na něho různé filtry a další věci. Opravdu se hodně podobá tomu, co můžeme editovat normálně na klasickém PC, což je super.

Adobe Premiere Rush

Dále tady máme aplikaci od Adobe, jenže zde budete muset mít měsíční předplatné. Hodí se tak zájmena pro ty, kteří editují videa každý den a potřebují být i na cestách.

Samozřejmě podporuje vrstvy nebo i klasický střih. Jen se nejedná o jednorázovou platbu a platíte každý měsíc části okolo 250,- Kč.

Aplikace Adobe Premiere Rush — Video Editor
Aplikace Adobe Premiere Rush — Video Editor

Pokud tedy profesionálně editujete videa, tak Adobe Premiere Rush je skvělý program, který je navíc velmi intuitivní, takže se snadno ovládá a edituje. Vkládání nových filtrů je velmi jednoduché.

Buroň Tomáš