Vypnout reklamy

Emporio Armani bude mít hybridní hodinky

Pokud máte rádi módu s drahým vzhledem a zároveň hledáte hodinky s fitness trackerem, tak právě Emporio Armani vyvíjí nové hybridní hodinky. Nebudou
Emporio Armani Connected

Pokud máte rádi módu s drahým vzhledem a zároveň hledáte hodinky s fitness trackerem, tak právě Emporio Armani vyvíjí nové hybridní hodinky. Nebudou mít sice dotykový displej, ale dokáže vše, co takový FitBit (náramek) dokáže.

Náramek za 3000,- Kč dokáže všechno, co tyto hybridní hodinky.

Armáni je módní značkou, která nabízí extravagantně oceněné oblečení a boty až k samotným luxusním hodinkám. Jak jsme už řekli, tak se jedná o analogové hodinky, nikoliv digitální nebo dotykové. Nicméně jednou co budou spárované s mobilním telefonem, tak nejenom, že vás budou měřit váš spánek a aktivity, ale zobrazí vám notifikace a nechá vás ovládat hudbu a fotografie.

Cena těchto hodinek bude pravděpodobně na úrovni 215 – 400$

Výdrž baterie u těchto hodinek, je na rozdíl od ostatních hybridních chytrých hodinek s dotykovým displejem, opravdu velký. Mít dotykovou obrazovku znamená vyšší výdaje energie. Normální chytré hodinky tedy vydrží dva až tři dny. Armani říká, že jejich hodinky vydrží 6 měsíců na klasickou baterii.

Emporio Armani

Emporio Armani

Kdy dorazí do České republiky nevíme.