Vypnout reklamy

Nový EMUI 10 dorazí 9. srpna. EMUI 10 poběží na systému Android Q, takže se brzy dočkáme nové aktualizace systému u telefonu Huawei.

Huawei má 9. srpna konferenci pro vývojáře, kde odhalí novou android nadstavbu EMUI 10. Právě dvoudenní fórum na kterém bude asi 5000 vývojářů z celého světa. Ukážou se tak nejnovější novinky Čínské společnosti Huawei.

Wang Chenglu, šéf spotřebitelské divize Huawei bude mít keynote EMUI, kde představí nové funkce nadstavby. Co víme, tak EMUI 10 bude postaven na systému Android Q (ještě záleží, jak to celé dopadne s Amerikou). Jsou zde zprávy o tom, že se nové EMUI 10 dočká vylepšení po vizuální stránce, s hezčími ikonkami a dalšími UI elementy.

EMUI 10
EMUI 10

Multitasking nabídne mnohem lepší uživatelskou přívětivost a kamerová aplikace projde redesignem s více funkcemi. Nechybí ani nové GPU Turbo 4.0 pro lepší běh a druhou generaci ARK Compileru, který bude udržovat zařízení v běhu bez zasekávání po dlouhou dobu.

Huawei taktéž vrhne trošku světla na nový systém HongMeng a to během své konference.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.