Emulátor Nintendo DS

Nintendo DS má skvělé hry. Jde o starší hry a pomocí emulátoru si je můžete zahrát i na svém telefonu.

Jde o jeden z nejkvalitnějších emulátoru na mobilních telefonech Android. Oproti jiným platformám, tak na telefonech Android je spousta DS emulátoru a nyní máme k dispozici pro vás informace, které patří mezi ty nejlepší a nejlépe zdarma.

Nyní se jedná o hry, které emulují hry vytvořené pro Nintendo DS, pokud chcete hrát Nintendo 3DS hry, tak musíte zase mít tento emulátor.

Jeden z nejlepších placených emulátoru je pak DS Emulator: Drastic. Jde o prémiový emulátor, který stojí okolo 100,- Kč, což je stále levné. Aplikace byla vydaná už v roce 2013 a od té doby prošla výraznou proměnou. Původně hry špatně fungovaly na telefonech, které neměly dostatečný výkon, ale nyní je to již lepší. Můžete ve hrách zvýšit rozlišení pro renderování 3D, nechybí statistiky ukládání, rychlost, podpora ovladačů. Chybí však možnost online her. Nicméně většina DS serverů jsou již vypnuté, ale bude vám chybět místní hra pro více hráčů.

Tento emulátor pak stáhnete zde

Emulátor zdarma NDS4Droid

Avšak jste tady asi pro to, abyste si stáhli emulátor zdarma, což je právě NDS4Droid emulátor, který je nejlepší alternativou. NDS4Droid nabízí několik možností, se kterými pak hru spustíte. Kompatibilita je na většině zařízení a dostanete také katalog několika DS her. Můžete se však potýkat s problémy s grafikou, ale není to zase až tak zlé.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.3

Popis

Nintendo DS má skvělé hry. Jde o starší hry a pomocí emulátoru si je můžete zahrát i na svém telefonu.