Vypnout reklamy

Emulujte God of War na mobilu

Zahrajte si God of War na mobilním telefonu. Jde o verzi z Playstation Vita. Stáhněte si ROM, nový emulátor Vita3K a zahrajte si

Na Discordu se objevila zpráva ohledně funkčního God of War na mobilním telefonu a to díky emulátoru Vita3K. Právě od vývojářů emulátoru Vita3K jsme se mohli dozvědět, že starší díl God of War běží opravdu velmi dobře a to i při velkém rozlišení.

Kromě toho se jim podařila rozjet hra Shovel Knight na 60fps a nechybí ani Persona 4, ale je prakticky nehratelná při 15-20fps.

Vita3K je open-source Playstation Vita emulátor. Jde o první funkční Vita emulátor na mobilním telefonu, který je k dispozici také na Windows, MacOS a Linux. Právě nedávno vývojáři dali zelenou i na Androidu. Stále je však ve vývoji a ještě nemá tento emulátor místo ke stažení.

Je jasné, že k tomu, abyste si hru God of War zahráli, tak potřebujete originální původní hru, abyste následně mohli ROM do emulátoru nahrát a spustit. Nicméně je to dobrá zpráva a těšíme se, až Vita3K emulátor bude k dispozici.