Vypnout reklamy

Nová hra od Epic Games je opět tady. Battle Breakers je battle-royale hra, ve které budete ničit mimozemské nepřátele se svým týmem.

21.11.2019

Epic Games stvořilo novou mobilní hru Battle Breakers

Epic Games stojí za vytvořením hry jako je Fortnite, Infinity Blade a Gear of War. Právě teď oznámili novou hru Battle Breakers na mobilní telefony Android a iOS.

Hra je poháněna Unreal Engine 4 s prvky kreslených efektů.

Battle Breakers je RPG hra, ve které musí hráči zachrání kouzelné království, které je napadeno monstry z vesmíru. Hráči mohou sbírat speciální magické krystaly s cílem převzít planetu zpátky.

Epic Games uvádí, že ve hře budete moci prozkoumat přes 1000 různých vulkánů, lesů a dalších zajímavých úkazů. Krom toho jsou tady masivní souboje a se speciálními schopnostmi zneškodnit ty největší.

Má se jednat o hru zdarma, avšak je tady i battle pass, což vám dodá nějaké bonusy do hry, takže stejně nějakým způsobem budete chtít podpořit tyto vývojáře. Je to vlastně na stejný způsob, jako fortnite.

Hra je dostupná skrz Epic Games app a Samsung Galaxy Store.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)