Nejnovější aktualizace telefonu Essential přináší zpět jednu funkci videa

Essential aktualizoval svůj mobilní telefon za dva týdny již podruhé. Je docela pravda, že fotoaparát tohoto telefonu není nikterak skvělý. Aktualizace je dostupná přes Google Play Store. We’re continuing to improve the Essential Camera App! Today’s release, rolling out now, includes enhancements to the camera roll interface, functionality to create Tiny Planet videos, and more. […]

Essential

Essential aktualizoval svůj mobilní telefon za dva týdny již podruhé. Je docela pravda, že fotoaparát tohoto telefonu není nikterak skvělý. Aktualizace je dostupná přes Google Play Store.

Jelikož si je Essential vědom svého selhání v oblasti kvality fotoaparátu, tak se to snaží dohnat nejrůznějšími softwarovými úpravami. Ve středu tak dorazila další aktualizace, která přidává do fotoaparátu několik funkcí a vylepšení.

Zpět 360 stupňová videa

Asi největší novinkou je právě možnost uložit, upravit a sdílet 360 stupňová videa. Původně byla funkce v beta verzi, ale firma ji odstranila.

Nechybí ani vylepšení slow-mo videí i regulérních standardních videí. Dále nechybí oprava stability, takže se aplikace rychleji spouští a fotí.