Everguild přináší do světa Warhammer 40,000 mobilní CCG s názvem Warhammer 40,000 Warpforge – recenze

Everguild se vydává do rozlehlého, úžasného a temného vesmíru Warhammer 40,000 ve své nejnovější hře – Warhammer 40,000 Warpforge, digitální kartové hře ve stavu early access pro mobilní zařízení a PC.Warhammer…

Everguild přináší do světa Warhammer 40,000 mobilní CCG s názvem Warhammer 40,000 Warpforge - recenze

Everguild se vydává do rozlehlého, úžasného a temného vesmíru Warhammer 40,000 ve své nejnovější hře – Warhammer 40,000 Warpforge, digitální kartové hře ve stavu early access pro mobilní zařízení a PC.
Warhammer je jednou z nejoblíbenějších herních franšíz a Warhammer 40,000 se těší obrovskému množství fanoušků po celém světě. Everguild se snaží využít tuto příležitost a přilákat hráče do světa Warhammeru pomocí své nové hry Warpforge.
Warhammer 40,000 Warpforge je digitální CCG (Collectible Card Game), ve kterém se hráči utkávají pomocí karet zobrazujících postavy, armády a události z Warhammer 40,000 univerza. Hra je momentálně ve stavu early access, což znamená, že ji hráči mohou vyzkoušet a pomoci vývojářům s laděním a zlepšením hry.
Hra se zaměřuje na multiplayerové souboje, kde se hráči střetávají s ostatními hráči z celého světa. Karty mají různé schopnosti a hráči musí strategicky vybírat, jaké karty nasadit, aby porazili svého soupeře. Vývojáři slibují, že hra bude nabízet rozmanité taktiky a možnosti, aby každý hráč mohl najít svůj vlastní herní styl.
Warhammer 40,000 Warpforge se připojuje k dalším mobilním hrám z prostředí Warhammeru, které jsou momentálně velmi populární mezi hráči. Tyto hry se snaží využít oblíbenosti Warhammeru a přitáhnout nové hráče, stejně jako uspokojit stávající fanoušky.
Nicméně, otázkou zůstává, zda se Everguildovi podaří přinést něco nového do žánru digitálních CCG her a oslovit hráče mimo fanoušky samotného Warhammeru. Konkurence na mobilních platformách je velká a hráči mají širokou paletu her, ze kterých si mohou vybírat.
FAQ:
Q: Je Warhammer 40,000 Warpforge dostupný pouze pro mobilní zařízení?
A: Ne, hra je k dispozici také pro PC.
Q: Kdy bude hra plně vydaná?
A: Momentálně je hra ve stavu early access a tým vývojářů pracuje na vylepšení a rozšíření obsahu. Datum plného vydání zatím není známo.
Q: Musím být fanouškem Warhammeru, abych si tuto hru užil?
A: Ne, i když hra využívá prostředí Warhammeru 40,000, je navržena tak, aby ji mohl hrát kdokoliv, ať už je fanouškem nebo ne.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/warhammer-40000-warpforge/review/