Fortnite exkluzivně na telefonech Samsung Galaxy po dobu 4 měsíců

Už jsme informovali, že hra Fortnite pro Android bude exkluzivně právě na telefonu Samsung Galaxy Note 9 a následně hru dostanou i další telefony série Galaxy a to po dobu dvou až třech měsíců. 4 měsíce exkluzivity pro telefony Samsung Původně jsme slyšeli pouze o 30 denní exkluzivitě pro telefony Samsung Galaxy Note. Avšak dozvěděli jsme se […]

Fortnite

Už jsme informovali, že hra Fortnite pro Android bude exkluzivně právě na telefonu Samsung Galaxy Note 9 a následně hru dostanou i další telefony série Galaxy a to po dobu dvou až třech měsíců.

4 měsíce exkluzivity pro telefony Samsung

Původně jsme slyšeli pouze o 30 denní exkluzivitě pro telefony Samsung Galaxy Note. Avšak dozvěděli jsme se informaci, že to může trvat mnohem déle a na jiných telefonech třeba LG, Google Pixel nebo Huawei se dočkáme hry až v prosinci.

Je zde dohodnuta exkluzivita na mobilní telefony Samsung Galaxy S, takže ostatní výrobci se dočkají až v prosinci 2018. 

Hra nebude na Google Play

Další věcí je to, že hra nebude dostupná na Google Play a výrobci budou navigovat uživatelé, aby si hru stáhli mimo Google Obchod. Důvodem je 30% poplatek z výdělku Fortnite, což vývojáři nechtějí dopustit.

Co je ještě zajímavé, tak to, že na Note 9 bude hra dostupná skrz Samsung Game Launcher. Pravděpodobně se tímto posílí popularita této aplikace.

Zdroj