Exkluzivní slevy na Samsung Galaxy Z Fold5 v aplikaci Shop Samsung

Samsung US má na Black Friday opět speciální nabídky prostřednictvím své aplikace Shop Samsung. Tato aplikace nabízí exkluzivní slevy, ale stejné ceny jsou možné i přes webový obchod, ovšem pouze pro…

Exkluzivní slevy na Samsung Galaxy Z Fold5 v aplikaci Shop Samsung

Samsung US má na Black Friday opět speciální nabídky prostřednictvím své aplikace Shop Samsung. Tato aplikace nabízí exkluzivní slevy, ale stejné ceny jsou možné i přes webový obchod, ovšem pouze pro studenty se studentskou slevou.

Mezi nabízené produkty patří také skládací telefony. Samsung Galaxy Z Fold5 je k dostání se zvýšenou kapacitou úložiště na 512 GB a pomocí aplikace můžete získat slevu 25%. Stejnou slevu nabízí také studentská sleva, ovšem tyto slevy nelze kumulovat. Co je však možné kumulovat, je sleva za výměnu starého zařízení – zde lze dosáhnout další slevy na nový telefon.

Dalšími nabídkami jsou slevy na chytré hodinky Samsung Galaxy Watch4 Classic a na sportovní sluchátka Galaxy Buds2. Pro aplikaci Shop Samsung platí v obou případech sleva 25%, která se rovněž nekumuluje se studentskou slevou. Na webovém obchodě je však možné získat stejné ceny i s studentskou slevou.

Pokud máte zájem o některý z nabízených produktů, nezapomeňte si stáhnout aplikaci Shop Samsung a využít exkluzivní slevy dostupné právě dnes, v den Black Friday. Pokud jste studenti, můžete také využít své studentské slevy a ušetřit ještě více.

FAQ:
1. Kde mohu získat slevy na produkty Samsung během Black Friday?
– Slevy na produkty Samsung jsou dostupné prostřednictvím aplikace Shop Samsung a také přes webový obchod. Pro získání slev na webovém obchodě je však zapotřebí studentská sleva.

2. Jaké produkty jsou nabízeny se slevou během Black Friday?
– Mezi produkty se slevou patří například skládací telefony Samsung Galaxy Z Fold5, chytré hodinky Samsung Galaxy Watch4 Classic a sportovní sluchátka Galaxy Buds2.

3. Lze kumulovat různé slevy na produkty Samsung?
– Studentská sleva lze kumulovat pouze se slevou za výměnu starého zařízení. Exkluzivní slevy prostřednictvím aplikace Shop Samsung nelze kumulovat s žádnou jinou slevou.

4. Kdy je nejlepší čas nakoupit produkty Samsung během Black Friday?
– Nejlepší čas pro nákup produktů Samsung během Black Friday je samozřejmě samotný den Black Friday, kdy jsou dostupné nejvýhodnější slevy.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/black_friday_samsung_us_offers_exclusive_discounts_on_foldables_the_s23_ultra_and_more-news-60704.php