Samsung Exynos 7570 14nm pro cenově dostupné telefony

Samsung oznámil, že začíná vyrábět  nový mobilní procesor. Exynos 7 Quad 7570, který bude vyvinuty na 14nm procesní technologií a je primárně zaměřen na dostupně cenové telefony. Telefony, které jsou určené hlavně na volání, internet a takové obyčejné věci. Integrovaný modem Cat. 4 LTE 2CA Jedná se o první
Samsung Exynos 7570 14nm chipset pro cenově dostupné telefony

Samsung oznámil, že začíná vyrábět  nový mobilní procesor. Exynos 7 Quad 7570, který bude vyvinuty na 14nm procesní technologií a je primárně zaměřen na dostupně cenové telefony. Telefony, které jsou určené hlavně na volání, internet a takové obyčejné věci.

Integrovaný modem Cat. 4 LTE 2CA

Jedná se o první Exynos chipset, který má plně integrovaný Cat. 4 LTE 2CA modem se standardním připojením jako je Wi-Fi, Bluetooth a Globální navigační satelitní systém (GNSS).

Exynos 7570 je mnohem rychlejší než jeho předchůdce

Díky 14nm technologií bude tento procesor mnohem více efektivní oproti 28nm předchůdci. Exynos 7570 je o 20% menší a o 70% rychlejší v rychlosti procesoru a zároveň o 30% lepší efektivita využití energie.

Tento chipset podporuje rozlišení až do 720p a dokáže nahrávat Full HD videa. Fotoaparáty dokáže mít až 8 MPx přední kameru a 13 MPx zadní kameru.

Informace o tom,  kdy bude tento chipset v následujících zařízeních , prozatím nemáme.

zdroj: Samsung