Vypnout reklamy

Facebook představil v květnu na své konferenci novou aplikaci pro randění, což připomínalo Tinder. Nicméně každý si myslel, že se bude jednat o samostatnou aplikaci, ale tomu tak nebude. Nová funkce pro randění bude přímo ve Facebook aplikaci. Server TechCrunch potvrdil, že zaměstnanci Facebooku tuto funkci již testují. Právě Facebook Dating dovolí uživatelům se dívat na ostatní lidi, kteří […]

5.8.2018

Facebook přidá do svých aplikací funkci jako Tinder.

Facebook představil v květnu na své konferenci novou aplikaci pro randění, což připomínalo Tinder. Nicméně každý si myslel, že se bude jednat o samostatnou aplikaci, ale tomu tak nebude.

Nová funkce pro randění bude přímo ve Facebook aplikaci. Server TechCrunch potvrdil, že zaměstnanci Facebooku tuto funkci již testují. Právě Facebook Dating dovolí uživatelům se dívat na ostatní lidi, kteří se na vás podívali. Ve chvíli, kdy funkci zapnete, tak to neznamená, že ve svém “News Feedu” ukážete všem, že funkci používáte, ale vy uvidíte, kdo ji používá také.

Taktéž se rozhodnete, jestli chcete, aby vás někdo od přátel přátel viděl. Taktéž zde budou profily, takže vás Facebook bude k danému člověku přiřazovat podle toho, co o vás Facebook již ví. Ve chvíli, kdy najde shodu, tak mu můžete napsat přes Messenger nebo WhatsApp. Nicméně Facebook má v plánu omezit tuto možnost a to kvůli spammu, který může člověka zasypat. Dále je tady možnost zablokovat osobu v této “aplikaci”, ale na Facebooku nebude zablokovaný.

Tato funkce nic nebude stát a taktéž nebude zobrazovat reklamy (alespoň prozatím. Nicméně Facebook aplikací povolí pouze 18+ a jenom v USA?

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)