Facebook Messenger – 1500 nových smajlíků

Smajlíky vyjadřujeme své emoce a chat se tak stává mnohem zábavnější. Představte si takový chat bez vyjádření emocí, bez toho aniž by se někdo na druhé straně smál, smutnil nebo projevoval zlost. Smajlíky celou komunikaci vylepšují. Proto se Facebook rozhodl implementovat do Facebook Messenger nové smajlíky. Co se tedy ve článku dočtete? Odkaz ke stažení […]

Facebook nové emotiony

Smajlíky vyjadřujeme své emoce a chat se tak stává mnohem zábavnější. Představte si takový chat bez vyjádření emocí, bez toho aniž by se někdo na druhé straně smál, smutnil nebo projevoval zlost.

Smajlíky celou komunikaci vylepšují. Proto se Facebook rozhodl implementovat do Facebook Messenger nové smajlíky.

Co se tedy ve článku dočtete?

Nové rozšíření přidává spoustu smajlíků a ikonek. Všechny budou dostupné hned v několika variantách a barvách. Facebook doufá, že toto vytvoří mnohem více „rovnovážný mix, který reprezentuje celý náš svět lidí“.

Facebook Messenger

Facebook Messenger

Někdy se stávalo, že daný uživatel neměl daného emotiona ve sbírce. Poté se mu ani nezobrazil. Aktualizace Facebook Messengeru dělá to, že se jedná o standardizovanou platformu. Napříč veškerými operačními systémy a zařízeními uvidíte aktuální emotiony.

Aplikaci stáhnete níže