Vypnout reklamy

V říjnu minulého roku Facebook řekl, že brzy dodá tmavý mód pro svou aplikaci Messenger. Je to již čtyři měsíce od tohoto oznámení a Facebook stále nepřišel se žádnou aktualizaci, která by tento mód obsahovala.

No tato možnost tady byla, ale firma ji oficiálně nezapnula pro všechny, ale lze ji zapnout velmi jednoduše. Stačí, když v aplikaci někomu pošlete v chatu ikonku měsíček a v té chvíli na vás vyběhne notifikace, že jste našli tmavý mód. Následně se objeví tlačítko pro zapnutí v nastavení.

Poté v nastavení aplikace Facebook Messenger je k vidění nová funkce zvaná “tmavý mód”. Zapnout lze jednoduše a to tak, že kliknete na danou funkci a odemkne se. Ve chvíli, kdy na ní kliknete, tak se objeví upozornění, že se na funkci stále pracuje.

Nicméně v České republice tato metoda funguje. Kromě České republiky funguje v Portugalsku, Saudské Arábií nebo Filipínách.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.